Stand-Up Comedy met Bert Keurentjes

Stand-Up Comedy
Organiseren, presenteren, optreden… Bert Keurentjes draait zijn hand er niet voor om. Dit multigetalenteerde zwaargewicht weet bij elke gelegenheid de juiste toon te treffen en zet zijn tanden het liefst in een opdracht waar enige creativiteit bij komt kijken. En als er dan ook nog een beroep wordt gedaan op zijn taalgevoel, is Bert helemaal in zijn nopjes. Maar da’s niet zo gek, voor iemand die naast stand-upcomedian ook freelance taalprofessional is!
Bert zal bij Huis van Eemnes de MC zijn voor de Stand-Up Comedy avond en zorgt voor 6 comedians die de zaal goed laten lachen.
Floris de Vree - De 25-jarige Floris de Vree toert als comedian al jaren door alle uithoeken van Nederland. Met zijn vurige enthousiasme, overtollige energie en incidentele wijsheid bestijgt hij het podium. Floris is berucht om zijn intelligente grappen met een heerlijke droge insteek. Intelligent? Intelligent voor Brabantse standaarden dan.
Frank Brink - woont in Leiden, maar is meestal verdwaald, op het kantoor, in het leven en sinds een tijdje ook op het podium. Hij is nergens bang voor, behalve zijn natuurlijke vijanden: de weegschaal en de iq-test. Op het podium en het dagelijks leven is hij een typische eenling, zo is hij, net als de meeste mensen, geboren. Gortdroog vertelt Frank zijn verhalen, helaas wordt hij zelden begrepen. Soms wel, maar dat is dan vaak per ongeluk.
Cristian Pielich - is een Haarlemse stand up comedian met buitenlandse roots. Welke roots? Dat vertelt hij op hilarische wijze tijdens zijn comedy act! Zijn stijl is droog en rustig, maar ook scherp, gevat en soms schurend. Inmiddels toert Cristian al twintig jaar langs theaters, kroegen en comedy clubs. Hij bespreekt diverse onderwerpen die uit het leven gegrepen zijn. Hilariteit gegarandeerd.
Jessica Jongendeel - Geboren in Rotterdam, gestrand in Dronten, maar is haar Rotterdamse tongval nooit verloren. Met droge humor en messcherpe observaties fileert Jessica het dagelijks leven – van zingen met een Urker vriendin tot sociaal geklets dat ze liever ontwijkt. Een wervelwind van chaos, herkenning en een bak herrie.
Michael Mars - Deze Amsterdammer speelt zeven jaar standup-comedy in Nederland en België. Michael heeft veel zelfspot, is trouwer dan een hond en heeft een hart van goud. Lachen.
Michelle van den Doel - probeert al jaren onder een normale baan uit te komen, daarom doet zij sinds 2018 aan cabaret en om de kansen te vergroten sinds 2024 ook aan stand-up comedy. Op het podium kan zij met de nodige zelfspot al haar frustraties, ongemakken en bijzondere observaties kwijt. En als ze er daarna nog niet vanaf is troost ze zichzelf met de gedachte dat de gelukkige gezinnen uit de Allerhande ook maar gecast zijn.