Muziekcafé: Nina Ebbenhout
Iedere eerste zondag van de maand organiseren wij het Muziekcafé en dit keer mogen wij verwelkomen: Nina Ebbenhout
Nina Ebbenhout is zangeres, pianiste en singer-songwriter. Ze studeerde piano aan het conservatorium en bouwde in de afgelopen 25 jaar een veelzijdige carrière op: van jazz en pop tot Nederlandstalig singer-songwriter werk. Als helft van het duo Vonder & Bloom bracht ze drie albums uit en was ze te zien bij onder meer JINEK en Tijd voor MAX.
Recent bracht Nina haar eigen Nederlandstalige theaterprogramma De wereld in, dat in juli 2026 uitverkocht speelde in het Brinkhuis in Laren en in oktober terugkeert in De Mess in Naarden.
In het Muziekcafé van Huis van Eemnes hoor je haar solo aan de piano — met een mix van jazz, pop en eigen Nederlandstalig werk.
Neem een kijkje op haar website: www.ninaebbenhout.com