Klassiek in het Huis
Pianist Jacob Bogaart
Op zondagmiddag 8 maart om 15:00 uur krijgt Huis van Eemnes hoog bezoek. De internationaal gerenommeerde pianist Jacob Bogaart treedt op in de serie "Klassiek in het Huis" voor een middag vol virtuoos pianospel.
Indrukwekkende internationale carrière
Bogaart bouwde zijn carrière op via prestigieuze conservatoria en docenten. Na voorbereidende studies aan de universiteit vervolgde hij zijn opleiding aan het Mozarteum in Salzburg. Verdere studies bij grootmeesters als Jan Wijn, Carlo Zecchi aan de Accademia di Santa Cecilia in Rome, Magda Tagliaferro in Parijs, en uiteindelijk Raphael de Silva en Claudio Arrau voltooiden zijn muzikale vorming.
Solist op wereldpodia
Als finalist in diverse internationale concoursen maakte Bogaart naam en trad hij op in vrijwel alle Europese hoofdsteden en muziekcentra. Zijn reizen brachten hem naar de Verenigde Staten, Rusland en festivals van Graz tot Nieuw-Zeeland. Hij werkte samen met vermaarde dirigenten als Neumann, Comissiona, De Waart en Ernest Bour, met wie hij alle pianoconcerten van Beethoven opnam.
Veelzijdig muzikant
Naast zijn solocarrière is Bogaart een fervent kamermuziekliefhebber. Hij trad op met ensembles als het Alban Berg Quartet en het Kodaly Quartet. Samen met mezzosopraan Elisabeth von Magnus bouwde hij een repertoire van meer dan driehonderd liederen op, waarmee ze concerten gaven in Europa, de VS en het Midden-Oosten.
Kaarten voor dit bijzondere concert kosten €15,00 en zijn te bestellen via onze website of aan de deur. Een unieke kans om een pianist van wereldniveau te ervaren in de intieme setting van Huis van Eemnes.